Środki czyszczące do myjki Karcher

Preparaty czyszczące Karcher

Preparaty Karcher to specjalistyczne środki zapewniające wysoką skuteczność działania nawet w przypadku najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń. Co więcej ich skład został opracowany w taki sposób, aby był bezpieczny dla ludzi oraz środowiska. Środki czyszczące Karcher to pełna gama środków przeznaczonych do mycia różnych powierzchni i usuwania zróżnicowanych zabrudzeń.

Szeroki wybór środków czyszczących 

W tej kategorii w naszym sklepie znajdują się środki chemiczne o zróżnicowanym działaniu i zastosowaniu. Wśród nich wyróżniamy trzy rodzaje: środki uniwersalne, środki do czyszczenia oraz pielęgnacji wnętrz samochodów i mieszkań oraz środki przeznaczone do stosowania na zewnątrz.

Pierwsze z nich przeznaczone są do czyszczenia różnego rodzaju zabrudzeń, także tłustych plam olejowych. Możemy wybrać tu spośród litrowych butelek lub pięciolitrowych kanistrów. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju środki przeznaczone do czyszczenia tarasów, patio czy balkonów, które doskonale usuną zabrudzenia z takich powierzchni jak metal, drewno, szkło, kamień czy powierzchnie lakierowane.

Kolejną grupą produktów są środki przeznaczone do czyszczenia oraz pielęgnacji wnętrz samochodów i mieszkań. Wśród nich specjalne płyny do mycia samochodów i motocykli, szampony alkaliczne czy woskujące. Nie brakuje tu również płynów do mycia szyb czy środków usuwających osady z soli. Doskonale sprawdzą się też środki do usuwania owadów.

Ostatnia grupa produktów przystosowana jest do czyszczenia najróżniejszych powierzchni wokół domu – bez względu na to, z jakiego materiału zbudowany jest taras czy balkon. Co więcej, środki nie tylko czyszczą, ale też pielęgnują i chronią myte materiały. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi właściwościami preparatów.

Środki chemiczne do myjki Karcher | AAT Renkar

Istnieje 16 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 16 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło