Do myjki 

There are 18 products.

Koncentrat czyszczący do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z oleju i tłuszczu. Do czyszczenia mebli ogrodowych, pojazdów, fasad i wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni.

55,00 zł

Lekko zasadowy, pianowy szampon do czyszczenia pojazdów. Nieszkodliwy dla środowiska, łagodny dla lakieru.

52,00 zł

Silny środek przeznaczony do usuwania zabrudzeń olejowych, sadzy, pyłu, glonów oraz zanieczyszczeń atmosferycznych z kamiennych i aluminowych fasad.

51,00 zł

Przeznaczony do czyszczenia zabezpieczonych i nie zabezpieczonych powierzchni drewnianych np. mebli ogrodowych, podłóg, tarasów.

57,00 zł

Czyści i zabezpiecza powierzchnie z tworzywa sztucznego. Doskonały do mycia mebli ogrodowych czy okiennic.

60,00 zł

Ułatwia manualne nanoszenie środków czyszczących i pielęgnacyjnych. Posiada regulację strumienia i kąta spryskiwania.

80,00 zł

Skutecznie oczyszcza aluminiowe i stalowe felgi z pyłu hamulcowego, zabrudzeń i osadów z soli. Po aplikacji zmienia barwę z białej na czerwoną, co informuje kiedy należy spłukać preparat.

30,00 zł

Preparat do ręcznego czyszczenia szyb, luster i gładkich powierzchni szkliwionych odpornych na działanie wody. Dzięki żelowej konsystencji nie spływa z pionowych powierzchni.

35,00 zł

Nowy preparat o ulepszonej formule aktywnie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste zanieczyszczenia). Doskonale sprawdza się w myciu pojazdów oraz wodoodpornych powierzchni wokół domu.

27,00 zł

Nowy preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów o unikalnej formule 3 w 1 skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo znacznie przyspiesza proces schnięcia.

30,00 zł

Nowy preparat do czyszczenia tworzyw sztucznych o unikalnej formule 3 w 1 usuwa brud, chroni tworzywo sztuczne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.

30,00 zł

Nowy preparat do czyszczenia drewna o unikalnej formule 3 w 1 niezawodnie usuwa brud, pielęgnuje i chroni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV.

30,00 zł

Nowy środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 nie tylko doskonale czyści wszelkie powierzchnie kamienne, ale także zabezpiecza je przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

30,00 zł

Pianowy preparat o nowej, ulepszonej formule aktywnie rozpuszczający brud. Przeznaczony do mycia pojazdów, przyczep i łodzi.

30,00 zł

Do ręcznego czyszczenia jednośladów. Skutecznie usuwa pył hamulcowy, zabrudzenia emisyjne, atmosferyczne, insekty, tłuszcz i błoto. Żelowa konsystencja zapobiega spływaniu środka.

32,00 zł

Drobne ścierniwo (ziarnistość 0,2-0,8 mm) do skutecznego czyszczenia klinkieru, cegły, stali, twardego drewna i betonu. Dobrze usuwa rdzę i lakier.

75,00 zł

Nowy preparat przeznaczony do mycia powierzchni szklanych z wykorzystaniem urządzeń wysokociśnieniowych. Skutecznie usuwa zabrudzenia bez plam i zacieków, pozostawia specjalną powłokę ochronną, która chroni szkło przed szybkim ponownym zabrudzeniem.

30,00 zł

Skutecznie usuwa owady z lakierowanych powierzchni, osłon chłodnicy, szyb, lusterek, świateł i elementów z tworzywa sztucznego.

26,00 zł
Showing 1 - 18 of 18 items