Odkurzacze parowe firmy Karcher – profesjonalne artykuły do sprzątania

Odkurzacze parowe są nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają sprzątanie zarówno na sucho, jak i na mokro. Są również wygodne, ponieważ łączą w sobie możliwości standardowego odkurzacza i parownicy. Dzięki temu mariażowi można z nich korzystać w sposób tradycyjny, np. do usuwania zanieczyszczeń z dywanu czy piasku z podłogi. Mogą również być wykorzystywane do czyszczenia na mokro i dezynfekowania mocno zabrudzonych powierzchni. Świetnie sprawdzają się na dywanach, kafelkach ceramicznych i podłogach kamiennych, a także na wykładzinach elastycznych.

Nowoczesny sprzęt firmy Karcher sprawdza się przy oczyszczaniu dywanów oraz usuwaniu zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni płaskich. Odkurzacze parowe uwalniają gorącą parę wodną, która skutecznie rozpuszcza zaschnięte plamy. Urządzenie ma dużą moc ssącą, dlatego podczas tradycyjnego odkurzania skutecznie pochłania drobinki kurzu i innych zanieczyszczeń. Dodatkowe nawilżenie sprawia, że pył i kurz z podłoża nie unoszą się w powietrzu i nie opadają po zakończeniu sprzątania. Odkurzacze parowe umożliwiają także zbieranie niewielkich ilości wody. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odkurzaczy, dostępnych w naszym sklepie internetowym. Polecamy również odkurzacze piorące Karcher.

Odkurzacze parowe 

Jest 1 produkt.

Odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe.

2 100,00 zł
Showing 1 - 1 of 1 item