Odkurzacz parowy

Odkurzacz parowy to jeden z wielu dostępnych na rynku modeli odkurzaczy wielofunkcyjnych, które oprócz standardowej funkcji, jaką jest sprzątanie kurzu, posiadają także dodatkowe. Wśród nich można wyróżnić pranie dywanów, mycie podłóg lub też „wciąganie” rozlanych płynów. Odkurzacz parowy to jeden z tych modeli urządzenia sprzą...

Odkurzacz parowy

Odkurzacz parowy to jeden z wielu dostępnych na rynku modeli odkurzaczy wielofunkcyjnych, które oprócz standardowej funkcji, jaką jest sprzątanie kurzu, posiadają także dodatkowe. Wśród nich można wyróżnić pranie dywanów, mycie podłóg lub też „wciąganie” rozlanych płynów. Odkurzacz parowy to jeden z tych modeli urządzenia sprzątającego, który do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń używa dużej siły ssania i technologii czyszczenia parą wodną. Wyposażony jest w odpowiedniej wielkości zbiornik na wodę, który paruje po podgrzaniu. Sam proces sprzątania polega na tym, że para, kierowana w stronę zanieczyszczonej powierzchni, rozpuszcza roztocza i zarodki pleśni, który się na niej znajdują.

Bogate zastosowanie

Niektórzy z Państwa mogą powiedzieć, że podobne funkcje co odkurzacz parowy, posiada także mop parowy. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że zastosowanie tego pierwszego jest znacznie szersze, a jego dodatkowym plusem jest dużo większa wydajność. Odkurzacz parowy można efektywnie wykorzystać do czyszczenia:

  • Posadzek (dobrze w tym przypadku sprawdzą się również myjki ciśnieniowe),
  • Dywanów,
  • Okien (w tym przypadku możemy także polecić znajdujące się w propozycji AAT Ranker myjki do okien),
  • Armatury kuchennej i łazienkowej,
  • Grzejników.

Dodatkowo, odkurzacz parowy to idealne urządzenie do zastosowania w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy i regularnie istnieje potrzeba czyszczenia różnych powierzchni. Ten typ odkurzaczy wielofunkcyjnych sprawdzi się także, jeżeli posiadamy zwierzęta. Świetnie poradzi sobie z pozostawioną sierścią, a także nieprzyjemnymi zapachami.

Więcej

Odkurzacze parowe 

Jest 1 produkt.

Odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe.

2 349,00 zł
Showing 1 - 1 of 1 item