Odkurzacze parowe

Odkurzacze parowe Karcher

Sprzątanie wybranych powierzchni przy pomocy odkurzacza nie musi być uciążliwe, jeśli zdecydujesz się na wygodne rozwiązanie, jakim jest odkurzacz parowy. To urządzenie, którego zasada działania jest bardzo prosta. Podczas sprzątania, zostaje naniesiona para wodna, która następne zostaje odessana wraz z brudem znajdującym się na danej powierzchni. Poznaj odkurzacze parowe, które są w stanie zlikwidować nie tylko zanieczyszczenia, ale także bakterie, grzyby i drobnoustroje, które są niewidoczne dla człowieka, lecz bardzo niekorzystne.

Wszechstronne odkurzacze parowe

Odkurzacze parowe zaliczamy do grupy urządzeń, które są w stanie poradzić sobie sprzątaniem różnych powierzchni. Skutecznie usuwają brud, który znajduje się na podłodze drewnianej. Można je również wykorzystać podczas prania dywanów i tapicerek, a także do okien oraz luster. To urządzenie kompaktowe, które przyda się podczas wielu czynności sprzątających. Stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, którzy chcą zaoszczędzić czas podczas codziennego sprzątania. Odkurzacz parowy odkurza i czyści powierzchnię jednocześnie.

Ergonomiczne odkurzacze parowe

Odkurzacze parowe to urządzenia, które idealnie dopasowują się do ergonomicznego trybu pracy. Posiadają duże zbiorniki na wodę, dzięki czemu nie zachodzi konieczność częstego ich uzupełniania podczas jednego sprzątania. Urządzenia umożliwiają również wieloetapowy system filtracji. Sprawdzą się dla alergików, za co odpowiedzialny jest mikrofiltr HEPA (EN 122:1998). Na uwagę zasługuje także szybkie i proste przełączanie pomiędzy trzema różnymi zastosowaniami odkurzacza. Co więcej, czyszczenie powierzchni może odbyć się bez konieczności użycia specjalnych preparatów chemicznych. Wytworzona para poradzi sobie z nawet najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami, jednocześnie odkażając całą powierzchnię.

W zestawie możesz znaleźć dodatkowe ssawki. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych szczotek, które będą wspierać proces czyszczenia.

Odkurzacz parowy – oferta odkurzacza parowego w AAT Renkar

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło