Froterka

Froterka Karcher

Podłoga to najintensywniej eksploatowana powierzchnia w każdym domu. Kurz, błoto przyniesione ze spaceru, okruchy spadające ze stołu, rozlana kawa — to tylko kilka przykładów tego, co sprawia, że walka o czystą i lśniącą podłogę bywa trudna. Regularne odkurzanie i mopowanie to podstawa. Jednak, żeby podłoga nabrała blasku potrzeba czegoś więcej. Froterowanie nie musi oznaczać mozolnej pracy, której efekty nie zawsze są zadowalające. Ważne jest dobranie odpowiednich urządzeń.

Lśniąca podłoga bez wysiłku

Froterka Karcher to niezastąpione narzędzie, które sprawia, że podłoga, niezależnie od tego, z jakiego materiału została wykonana, szybko odzyskuje swój dawny blask. Urządzenie nadaje się do froterowania powierzchni kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum. Pielęgnacja nigdy nie była tak łatwa i skuteczna. Prosta w obsłudze froterka Karcher to nowoczesne rozwiązanie zapewniające doskonałe efekty. Dzięki jej zastosowaniu szybko i bez wysiłku przywrócisz połysk każdej podłodze. Urządzenie jest niezwykle funkcjonalne, proste w obsłudze i lekkie w prowadzeniu. Dzięki froterowaniu znikają smugi, które często pozostają po mopowaniu. Froterka to jedno z tych narzędzi, które warto mieć w swoim domu. Dzięki niemu w prosty sposób przywrócisz porządek, jednocześnie oszczędzając czas.

Decydując się na zakup froterki Karcher w standardowym pakiecie, otrzymasz zestaw padów polerskich, papierowy worek filtracyjny oraz wieszak na kabel zasilający — wszystko, co niezbędne, żeby od razu zabrać się do pracy i sprawić, że dom nabierze blasku.

Karcher — jakość w dobrej cenie

Karcher to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Urządzenia czyszczące firmy Karcher to nowoczesna technologia i dbałość o szczegóły. Wydajność oraz innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, a do tego funkcjonalność i ciekawy design to główne zalety produktów tej znanej i docenianej marki. Wybierając Karcher, wspierasz zrównoważony rozwój i środowisko.

Froterka Karcher – doskonała pielęgnacja różnych powierzchni | AAT Renkar

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło