Parownice firmy Karcher – funkcjonalne myjki ciśnieniowe

Ręczne szorowanie podłóg jest zajęciem bardzo czasochłonnym i dość uciążliwym. Nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, które ułatwia różnego rodzaju prace porządkowe, są parownice firmy Karcher, dostępne w naszym sklepie internetowym lub na miejscu, w naszej siedzibie w Krakowie. Oferowany przez nas produkt ma szerokie zastosowanie – można nim czyścić powierzchnie płaskie, w tym parkiety laminowane, łazienki i toalety, lustra, fugi, a nawet odświeżać ubrania. Parownice uwalniają gorąca parę wodną, która rozpuszcza i ułatwia usuwanie zaschniętych zabrudzeń. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą pozostałych myjek ciśnieniowych.

Parownice 

There are 7 products.

Nowa parownica w ofercie Kärcher ma małe rozmiary i dzięki temu idealnie nadaje się do szybkiego czyszczenia małej kuchni lub łazienki.

329,00 zł

Parownica Kärcher charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów

449,00 zł

Parownica nowej generacji pozwala czyścić bez przerw na studzenie bojlera. Zbiornik na wodę może zostać napełniony w każdej chwili, a czas nagrzewania parownicy wynosi tylko 30 sekund!

599,00 zł

Parownica to wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę.

1 009,00 zł

Wielofunkcyjna parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę.

1 199,00 zł

Czyszczenie parownicą nie wymaga stosowania środków chemicznych i ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych, a sam czas sprzątania może skrócić nawet o połowę.

1 399,00 zł

Czyszczenie parownicą nie wymaga stosowania środków chemicznych i ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych, a sam czas sprzątania może skrócić nawet o połowę.

1 560,00 zł
Showing 1 - 7 of 7 items