Parownice firmy Karcher – funkcjonalne myjki ciśnieniowe

Gorąca para wodna znajduje zastosowanie podczas wykonywania wielu prac porządkowych, a także w procesie dezynfekcji i przy prasowaniu odzieży. Urządzaniami, które ją wykorzystują, są parownice. Dzięki połączeniu z odpowiednimi akcesoriami tworzą one bardzo funkcjonalny i skuteczny odkurzacz parowy Karcher lub wydajne żelazko. Parownice pracują samodzielnie, lecz wymagają dopasowania różnych końcówek. Przystosowują one urządzenie do roli odkurzacza lub sprawiają, że jest to doskonała myjka parowa do blatów kuchennych, fug czy elementów grilla. Zaletą wykorzystania pary jest eliminowanie drobnoustrojów i pleśni. Dzięki tej metodzie sprzątanie jest znacznie bardziej efektywne.

Ręczne szorowanie podłóg jest zajęciem bardzo czasochłonnym i uciążliwym. Parownice Karcher – dostępne w sklepie internetowym lub w naszej siedzibie w Krakowie – są nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, które ułatwia wykonywanie różnego rodzaju prac porządkowych. Oferowany przez nas produkt ma szerokie zastosowanie – można nim czyścić powierzchnie płaskie, w tym parkiety laminowane, łazienki i toalety, lustra, fugi, a nawet odświeżać ubrania. Parownice uwalniają gorącą parę wodną, która rozpuszcza i ułatwia usuwanie zaschniętych zabrudzeń. Polecamy także pozostałe myjki ciśnieniowe z naszej oferty.

Parownice 

There are 11 products.

Zestaw zawiera dyszę podłogową EasyFix i ściereczkę do podłóg z mikrofibry. Ściereczka jest mocowana do dyszy za pomocą rzepów. Szerokość dyszy 314 mm.

130,00 zł

Dzięki dużej, okrągłej szczotce wyczyścisz większą powierzchnię w krótszym czasie. Pasuje do dyszy do detali / parownic od 2012 roku.

59,00 zł

Dzięki dużej, okrągłej szczotce wyczyścisz większą powierzchnię w krótszym czasie. Pasuje do dyszy do detali / parownic od 2012 roku.

55,00 zł

Dzięki dużej, okrągłej szczotce wyczyścisz większą powierzchnię w krótszym czasie. Pasuje do dyszy do detali / parownic od 2012 roku.

59,00 zł

Parowa szczotka Turbo ogranicza czas czyszczenia o połowę. Dzięki jej silnemu działaniu nie ma potrzeby szorowania. Umożliwia oszczędność czasu.

85,00 zł

Dysza power zwiększa skuteczność odspajania brudu, dlatego doskonale nadaje się do usuwania uporczywych zabrudzeń. Przedłużka ułatwia dotarcie strumienia pary do kątow, szczelin i zagłębień.

41,00 zł

Zestaw składa się z dwóch miękkich powłoczek z mikrofibry na dyszę ręczną przeznaczonych do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni w kuchni i w łazience.

82,00 zł

Dwie miękkie, wysoce chłonne ściereczki do podłóg z mikrofibry mocowane do dysz EasyFix za pomocą rzepów.

77,00 zł

Zestaw ściereczek wykonanych z najwyższej jakości mikrofibry. Idealnie nadaje się do stosowania w kuchni.

135,00 zł

Nakładka na dyszę podłogową EasyFix umożliwiająca odświeżanie dywanów i wykładzin tekstylnych.

68,00 zł

Odświeża tkaniny, usuwa przykre zapachy, zmechacenia i wygładza zagniecenia. Doskonale nadaje się do garniturów, garsonek i innych ubrań, których nie należy prasować za pomocą żelazka.

83,00 zł
Showing 1 - 11 of 11 items