Części zamienne do myjek

W tej kategorii w naszym sklepie pragniemy przedstawić części zamienne do myjek Kacher. Posiadamy szeroki wachlarz części zamiennych. W zależności od aktualnego zapotrzebowania oraz coraz to nowszego asortymentu Karcher, nasza oferta ulega zmianom. Części zamienne dostosowywane są do nieustannie poszerzającej się rodziny myjek Karcher. Zdecydowana większość części zamiennych dedykowanych urządzeniom może zostać wymieniona samodzielnie przy użyciu podstawowych narzędzi. 

Części zamienne – postaw na najlepszą jakość wykonania!

To, co cechuje części zamienne do myjek Karcher dostępne w naszej ofercie, to najwyższa jakość wykonania. Te praktyczne akcesoria pozwalają na poszerzenie możliwości sprzętu i nowe zastosowania, a także umożliwiają przeprowadzenie konserwacji i naprawy.

Wśród propozycji znajdziecie zestawy części, zawory, głowice czy przyłącza. Wszystkie elementy dedykowane są zarówno starszym, jak i nowszym modelom myjek. Jednym z najpopularniejszych przedmiotów w tej ofercie jest zestaw do czyszczenia rur o długości 15 metrów. Przeznaczony jest on do usuwania zatorów w rurach, odpływach, rurach spustowych i toaletach. Inne popularne elementy to głowice przeznaczone do różnych modelów myjek. Niezwykłą popularnością cieszy się także dostępny w naszej ofercie zestaw naprawczy o-ring do myjek ciśnieniowych K.  Znajdziemy tu także różnorodne kondensatory, wyjścia ciśnieniowe czy smary.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Części zamienne do myjek Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 21 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 21 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło