Urządzenia wysokociśnieniowe do pracy w ogrodzie – oferta Karcher

Urządzenia wysokociśnieniowe są sprzętem, który znacznie ułatwia pracę w ogrodzie i gospodarstwie. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi możemy nie tylko skutecznie nawodnić powierzchnię, ale także usunąć trudne do wyeliminowania zabrudzenia. Doskonałe czyszczenie elewacji budynków oraz pomieszczeń gospodarczych. Oferowane przez firmę Karcher urządzenia wysokociśnieniowe posiadają regulację strumienia wody, dlatego sprawdzają się przy sprzątaniu nawet trudnodostępnych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń wysokociśnieniowych, przeznaczonych do pracy w ogrodzie i gospodarstwie.

Urządzenia wysokociśnieniowe 

There are 11 products.

Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 2 z linii Compact doskonale sprawdzi się podczas małych porządków. W zestawie do czyszczenia domu.

439,00 zł

Lekkie, kompaktowe i mobilne urządzenie do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie.

579,00 zł

Nowe urządzenia wysokociśnieniowe K 3 z linii Full Control przeznaczone do usuwania lekkich i średnich zabrudzeń.

539,00 zł

Urządzenie Compact w klasie K 4 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia.

749,00 zł

Urządzenie Compact w klasie K 5 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Lekkie i o niewielkich gabarytach.

999,00 zł

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control wyposażona w pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

1 388,00 zł

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control Plus wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

1 699,00 zł

Mocne i wydajne urządzenie klasy K 5 do zastosowań konsumenckich. Charakteryzuje się wysokimi parametrami pracy oraz bogatym wyposażeniem.

1 280,00 zł

Urządzenie Kompakt w klasie K 7 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i najwyższej wydajności. Niewielkie gabaryty ułatwiają transport.

1 649,00 zł

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control Plus wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

1 959,00 zł

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control Plus wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasownie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

2 249,00 zł
Showing 1 - 11 of 11 items