Myjka ciśnieniowa i inne urządzenia wysokociśnieniowe

Wielu osobom może się wydawać, że czyszczenie urządzeniami wysokociśnieniowymi jest zbędne w sytuacji, kiedy mamy do dyspozycji węża i ciepłą wodę. Wystarczy jednak nawet raz skorzystać z myjki ciśnieniowej, żeby przekonać się, jakie efekty może nieść za sobą sprzątanie brudu z użyciem odpow...

Myjka ciśnieniowa i inne urządzenia wysokociśnieniowe

Wielu osobom może się wydawać, że czyszczenie urządzeniami wysokociśnieniowymi jest zbędne w sytuacji, kiedy mamy do dyspozycji węża i ciepłą wodę. Wystarczy jednak nawet raz skorzystać z myjki ciśnieniowej, żeby przekonać się, jakie efekty może nieść za sobą sprzątanie brudu z użyciem odpowiedniego ciśnienia. W naszej firmie spotkacie się Państwo ze sprzętem najnowszej generacji, który z pewnością pomoże Wam zadbać o ogród i mieszkanie oraz jego najbliższe otoczenie.

Mycie pod ciśnieniem

Myjkę ciśnieniową można z powodzeniem wykorzystać do mycia m.in.:

  • Elewacji budynku – może nam się wydawać, że mocno ubrudzona elewacja nadaje się już wyłącznie do odnawiania. Warto zaopatrzyć się jednak w odpowiednie urządzenia wysokociśnieniowe, które umożliwiają skuteczne mycie różnie wykończonych powierzchni: tynku, cegły czy desek.
  • Ogrodzenia – myjka ciśnieniowa może być przydatna w przypadku, gdy nasz ogród znajduje się bardzo blisko ścieżki i pojawia się w nim błoto, którym chlapie przejeżdżający obok samochód.
  • Ścieżek – liście, porosty, zastygłe błoto – wszystko to sprawia, że ścieżka solidnego mycia, inaczej brud będzie nadal doi niej przylegać. Oferowane urządzenia wysokociśnieniowe z pewnością dadzą sobie radę.

Urządzenia wysokociśnieniowe w ofercie sklepu internetowego AAT Renkar, to gwarancja wykorzystania sprawdzonego technicznie sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku pytań – do kontaktu. W niektórych przypadkach dobrą alternatywą dla myjki ciśnieniowej będzie myjka parowa. Warto jednak w tej sytuacji zasięgnąć opinii specjalisty.

Więcej

Urządzenia wysokociśnieniowe 

There are 12 products.

Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 2 z linii Compact doskonale sprawdzi się podczas małych porządków. W zestawie do czyszczenia domu.

439,00 zł

Lekkie, kompaktowe i mobilne urządzenie do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie.

579,00 zł

Nowe urządzenia wysokociśnieniowe K 3 z linii Full Control przeznaczone do usuwania lekkich i średnich zabrudzeń.

599,00 zł

Urządzenie Compact w klasie K 4 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia.

749,00 zł

Urządzenie Compact w klasie K 5 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Lekkie i o niewielkich gabarytach.

919,00 zł

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control wyposażona w pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

1 349,00 zł

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control Plus wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

1 699,00 zł

Mocne i wydajne urządzenie klasy K 5 do zastosowań konsumenckich. Charakteryzuje się wysokimi parametrami pracy oraz bogatym wyposażeniem.

1 280,00 zł

Urządzenie Kompakt w klasie K 7 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i najwyższej wydajności. Niewielkie gabaryty ułatwiają transport.

1 649,00 zł

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control Plus wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

1 959,00 zł

Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control Plus wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasownie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni.

2 249,00 zł

Urządzenie promocyjne - 25 LAT Kärcher Polska Urządzenie klasy K 4 to trwała maszyna wyposażona w chłodzony wodą silnik i głowicę pompy wysokociśnieniowej wykonaną z wysokiej jakości aluminium 

999,00 zł
Showing 1 - 12 of 12 items