Akcesoria do myjek profesjonalnych

Nadaj swojej myjce nową jakość – akcesoria do myjek

Myjka ciśnieniowa we własnym domu lub firmie to ogromna wygoda oraz oszczędność. Zamiast korzystać z myjni samochodowej możesz skorzystać z własnego sprzętu. Profesjonalne myjki ciśnieniowe to obecnie niemal niezbędne wyposażenie każdej firmy dysponującej własną flotą samochodów. Jednak to nie jedyne jej zastosowanie – z powodzeniem umyjesz nią zabrudzone ściany, dach czy rynny, a także każdą większą powierzchnię, która wykazuje się odpornością na strumień wody wypuszczany pod wysokim ciśnieniem. Można więc śmiało powiedzieć, że zakres jej zastosowania w dużej mierze zależy przede wszystkim od potrzeb użytkownika.

Sama myjka to jednak nie wszystko – istnieje szereg akcesoriów, które pomogą zwiększyć funkcjonalność urządzenia, pozwalając lepiej kierować strumieniem wody lub wykorzystać specjalną lancę do czyszczenia przy pomocy piany. Możliwość poszerzenia i uzupełnienia zakresu działania myjki ciśnieniowej z pewnością sprawdzi się w firmie oferującej usługi sprzątające.

Rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb

W naszym asortymencie znajdziesz bogaty katalog akcesoriów przeznaczonych do profesjonalnych myjek ciśnieniowych, dzięki którym sprawisz, że czyszczenie stanie się jeszcze prostsze, wygodniejsze, a co najważniejsze – skuteczniejsze. Oferujemy szeroki wybór dysz oraz lanc pozwalających odpowiednio dopasować strumień wody do zakresu wykonywanych prac. Dysza przeznaczona do mycia z dodatkiem piany oraz nasadzana na jej koniec szczotka pozwolą dokładniej usuwać nawet najbardziej odporne zabrudzenia. Dzięki dodaniu regulatora ciśnienia będziesz mógł sterować strumieniem wody w przedziale 750-1100 l/h. Jeśli potrzebujesz rozwiązania do mycia powierzchni płaskich, odpowiednim rozwiązaniem będzie wybór przeznaczonej do tego celu przystawki, która zwiększy efektywność twojej pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. Służymy również pomocą w wyborze, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Akcesoria do myjek profesjonalnych Karcher - AAT RENKAR Kraków

Istnieje 41 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 41 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło