Do podłóg

Środki do czyszczenia podłóg Karcher

Czyste podłogi to ważny element pomieszczenia. W obiektach użyteczności publicznej wskazują na profesjonalizm, a w budynkach mieszkalnych nadają wnętrzom przytulności oraz gwarantują lepsze samopoczucie. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką ofertę produktów, które staną się sprzymierzeńcami w walce z uporczywymi plamami, kurzem i brudem. Dodatkowo posiadamy płyny pielęgnacyjne, które zabezpieczą powierzchnie przed ponownym osadzaniem się zanieczyszczeń i zadbają o to, aby podłoga przez wiele lat cieszyła oko swoim wyglądem. Dokładne czyszczenie i wysoką wydajność gwarantuje używanie płynów do podłóg z mechanicznymi urządzeniami firmy Karcher, jednak mogą być one używane również do mycia ręcznego.

Różnorodność płynów do czyszczenia podłóg

Z produktami do mycia podłóg firmy Karcher można zadbać o każdy rodzaj podłogi. Oferujemy płyny do mycia płytek ceramicznych i gresowych oraz podłóg z PCV – produkty nie zaburzą ich antypoślizgowości. Płyny na bazie alkoholu doskonale poradzą sobie z brudem odpornym na działanie wody. W tej kategorii znajdują się środki, za pomocą których można pozbyć się ciężkich do usunięcia plam, takich jak smary, oleje, gumowe ślady opon i pozostałości cementu. Sprawdzą się one doskonale w zakładach produkcyjnych lub mechanicznych. W branży spożywczej przyda się płyn bezzapachowy. Do wyboru są również środki ekologiczne, którymi można wyczyścić nie tylko podłogi, ale również meble i inne powierzchnie.

Różna pojemność środków czyszczących do podłóg

Dla wygody naszych klientów, płyny do podłóg można zakupić w pojemnikach o różnych pojemnościach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby gospodarstw domowych, a także wielkich zakładów przemysłowych. Można dobrać pojemność płynu do wielkości powierzchni oraz częstotliwości jej czyszczenia, dzięki czemu środki będą optymalnie wykorzystane.

Środki czystości do podłóg Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 14 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 14 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło