Do samochodu

Profesjonalne środki do czyszczenia samochodu

Czysty i zadbany samochód zdecydowania sprawia, że można się w nim doskonale czuć i prowadzić go z przyjemnością. Jednak dość często pojawiają się zabrudzenia, które mogą być trudne do usunięcia. Z tego względu bardzo ważne jest używanie profesjonalnych środków czyszczących, które poradzą sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Najlepszym rozwiązaniem są produkty czyszczące od marki Karcher, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Środki czyszczące Karcher o silnym działaniu

Samochód jest narażony na różnego rodzaju zabrudzenia. Nierzadko jest to smar lub olej i ciężko jest usunąć tego typu zanieczyszczenia wodą ze zwykłym szamponem. Marka Karcher przygotowała gamę profesjonalnych produktów, które nie tylko skutecznie usuwają zabrudzenia, ale także chronią karoserię. Aktywny środek czystości doskonale nadaje się do mycia wysokociśnieniowego. Przy jego pomocy można usunąć zabrudzenia mineralne czy olejowe. Nadaje się do mycia nie tylko pojazdów, ale i silników czy plandek. Przy każdorazowym myciu auta najlepiej użyć szamponu. Marka Karcher oferuje środek, który skutecznie ochroni lakier. Dzięki specjalnej formule podczas mycia redukowane jest tarcie szczotek, a to bezpośrednio chroni karoserię pojazdu. W ofercie są też środki w koncentracie, które nadają się do uniwersalnego zastosowania. Usuwają różnego rodzaju zanieczyszczenia i świetnie radzą sobie z pozostałościami insektów na masce samochodu czy nawet żywicą.

Produkty czyszczące Karcher do pielęgnacji samochodów

Każdy właściciel auta chce, by wyglądało ono pięknie przez jak najdłuższy czas. Warto zatem zadbać o odpowiednią pielęgnację i regularne mycie samochodu. Dzięki temu będzie można uniknąć dodatkowo napraw lub uszkodzeń, które mogą się pojawić na karoserii w wyniku niektórych zabrudzeń. Marka Karcher oferuje szeroką gamę środków czyszczących, które nadają się do czyszczenia i konserwacji samochodów osobowych czy ciężarowych. Nie tylko samo mycie jest ważne, ale także ochrona lakieru. W tym celu po każdorazowym myciu należy nałożyć wosk – marka Karcher oferuje produkt na bazie wosku naturalnego Carnauba. Dzięki specjalnie dobranym składnikom samochód wygląda jak nowy, powierzchnie mają wysoki połysk, a lakier jest zakonserwowany.

Środki czyszczące do samochodów Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 7 produktów.

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło