Zamiatarki ręczne

Zamiatarki Karcher to sposób na nowoczesne i profesjonalne zamiatanie. Za ich pomocą możesz oczyścić podłogi, chodniki, drogi i podjazdy o wiele szybciej i wydajniej w porównaniu do klasycznych metod. 

Niezawodna konstrukcja i prosta obsługa 

Głównym elementem konstrukcji zamiatarek ręcznych są szczotki – główna i boczna napędzane są przez tylne koła. Szczotka boczna posiada bezstopniową regulację docisku, co zwiększa szerokość roboczą urządzenia, dzięki czemu dokładniej zamiata powierzchnię przy ścianach i krawężnikach. Położenie uchwytu prowadzącego można dostosować do wymagań operatora. Uchwyt zamiatarki jest w pełni składany, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca podczas transportu lub przechowywania. Wytrzymała i prosta obudowa w połączeniu z solidną konstrukcją oznacza, że zamiatarka jest praktycznie bezawaryjna. Trwała rama z tworzywa sztucznego oraz kosz na śmieci są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Możliwość regulacji położenia wałka szczotki względem podłoża pozwala dostosować jego wysokość do nierówności oraz rodzaju czyszczonej powierzchni. Teleskopowy uchwyt zbiornika zamiatarki ułatwia wyjmowanie i opróżnianie. Podczas pracy uchwyt jest schowany, co pozwala na wygodną obsługę urządzenia. Zbiornik wyposażony jest w kółka, dzięki czemu można go łatwo przenosić.

Zamiatarki do różnego rodzaju powierzchni 

Mniejsze i kompaktowe modele zamiatarek Karcher sprawdzają się na podłogach w takich miejscach jak hotele, restauracje, sklepy spożywcze, butiki i biura. Można korzystać z nich również na terenach zewnętrznych. Wytrzymałe akumulatory litowo-jonowe gwarantują długi czas pracy bez potrzeby ładowania. Średniej wielkości modele sprawdzają się na małych powierzchniach wymagających manewrowania.

Urządzenia charakteryzują się cichą pracą, solidną i prostą konstrukcją oraz wyjątkową łatwością obsługi. Zamiatarki Karcher są niezawodne przy zbieraniu luźnych zabrudzeń z twardych oraz miękkich powierzchni, co znacznie zwiększa ich uniwersalność.  

Zamiatarki ręczne Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło