Odkurzacze do pracy na sucho

Odkurzacze do pracy na sucho firmy Karcher to profesjonalne urządzenia do sprzątania w nawet najbardziej zanieczyszczonych miejscach.

Urządzenia te cechują się wysoką wytrzymałością i przeznaczone są do kompleksowego czyszczenia posadzek nie tylko w domach, lecz również w biurach, garażach oraz halach przemysłowych.

W gamie odkurzaczy do pracy na sucho Karcher znajdziesz kilka rodzajów urządzeń tego typu.

Odkurzacze szczotkowe do pracy na sucho spełnią Twoje oczekiwania jeżeli potrzebujesz dotrzeć do każdego zakamarka w sprzątanej przestrzeni. Dzięki zamontowanym szczotkom są doskonałe do sprzątania powierzchni dywanowych i tekstylnych. Odkurzacze szczotkowe znakomicie zbierają włosy oraz nici z powierzchni. Do zadań tych służą im specjalne przyssawki szczelinowe oraz ssawki do tapicerki;

Odkurzacze jednofunkcyjne charakteryzują się niezawodnością i trwałością oraz prostotą konstrukcji. Posiadają wzmacniane nylonowe torebki co chroni pracę turbiny i przekłada się na żywotność urządzenia. Odkurzacze jednofunkcyjne Karcher cieszą się sporą popularnością wśród firm sprzątających ze względu na ergonomiczną i przyjazną użytkownikowi konstrukcję, co przyspiesza i uwydatnia proces sprzątania.

Szczotki elektryczne: jeżeli nie znosisz hałasu i ciągnących się kabli – idealnym wyborem dla Ciebie będzie odkurzacz do pracy na sucho w postaci szczotki elektrycznej. Pozwala ona na dyskretne i wygodne sprzątanie. Szczotki zasilane są akumulatorami zapewniającymi ciągłe sprzątanie nawet do 60 minut. Ich największą zaletą jest cicha praca urządzenia oraz mobilność. Sprawia to, że szczotki nadają się bardzo dobrze do sprzątania ciasnych i wąskich pomieszczeń oraz tam, gdzie nie ma standardowego źródła zasilania w postaci gniazdka.

Odkurzacze do pracy na sucho Karcher charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi takimi jak niskie zużycie energii elektrycznej, wygodne źródła zasilania w postaci długich kabli, odporna na uszkodzenia konstrukcja oraz cicha praca. Każdy odkurzacz doposażony jest w zestaw nakładek umożliwiających sprzątanie na różnych powierzchniach w zależności od potrzeb klienta.

Jeżeli potrzebujesz posprzątać swój dom, przestrzeń biurową, pokój hotelowy lub garaż – wybierz jeden z odkurzaczy Karcher!

Odkurzacze firmy Karcher do pracy na sucho – ekonomiczne rozwiązanie

Istnieje 8 produktów.

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło