Odkurzacze do pracy na sucho

Odkurzacze do pracy na sucho

Odkurzacze do pracy na sucho od marki Karcher to urządzenia funkcjonalne i niezawodne. Charakteryzują się dużą mocą, łatwością obsługi, jak również niezwykłą trwałością. Zostały wyposażone w silniki o dużej sile ssania oraz w nowoczesny system filtracyjny. Ich dodatkowym atutem jest cicha praca. Funkcjonalność urządzenia można skutecznie zwiększać za pomocą różnego rodzaju końcówek i innych dodatkowych akcesoriów.

Innowacyjne technologie zastosowane w odkurzaczach marki Karcher pozwoliły na stworzenie urządzeń, które poradzą sobie z nawet najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami. Za ich pomocą można skutecznie usunąć kurz, pył czy sierść zwierząt. Doskonale sprawdzą się na wszystkich powierzchniach – od klasycznych, drewnianych podłóg, aż po grube dywany i wykładziny. Mogą być wykorzystywane w biurach, hotelach i sklepach, jak również w domach i mieszkaniach prywatnych.

Odkurzacze do pracy na sucho – wybierz model dostosowany do swoich potrzeb

Z rozbudowanej oferty modeli odkurzaczy Karcher każdy może wybrać coś dla siebie. Doskonałym rozwiązaniem jest odkurzacz jednofunkcyjny, który charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami. Jest to urządzenie niezwykle wydajne i funkcjonalne. Wysoka moc ssąca, prosta konstrukcja, lekkość i niewielkie rozmiary sprawiają, że ten model zdecydowanie zasługuje na uwagę. Sprawdzi się do odkurzania zarówno powierzchni miękkich, jak i twardych.

Kolejnym modelem jest odkurzacz szczotkowy, który stanowi idealne rozwiązanie dla odkurzania dywanów i wykładzin. Zbiera z nich wszelkie zanieczyszczenie i skutecznie odświeża ich powierzchnię. Ssawka szczelinowa, która stanowi dodatkowe akcesorium, umożliwia dotarcie to głębokiego wnętrza materiału. Z kolei ssawka do tapicerki skutecznie usunie zabrudzenia z mebli tapicerowanych lub foteli samochodowych.

W ofercie znajduje się również akumulatorowa szczotka elektryczna, która charakteryzuje się cichą pracą. Doskonale sprawdzi się w miejscach, w których nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Litowo-jonowy akumulator pozwala na 40-minutową pracę na wykładzinach miękkich oraz 60-minutową pracę na powierzchniach twardych. Wyposażenie szczotki w teleskopowy uchwyt oraz włącznik przystosowany do włączenia stopą zapewnia komfort sprzątania bez schylania się.

Odkurzacze firmy Karcher do pracy na sucho – ekonomiczne rozwiązanie

Istnieje 7 produktów.

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło