Nośniki narzędzi

Urządzenia komunalne oferowane przez firmę Karcher to gwarancja należytego wykonania szerokiego spektrum zadań i prac specjalnych. Sprawdzają się doskonale w każdych warunkach pogodowych niezależnie od pory roku. Maszyny te są uniwersalne i nadają się do prowadzenia prac na ogólnodostępnych dużych przestrzeniach jak i tych trudniej dostępnych. Zatłoczone place i ruchliwe ulice w centrach miast, ale także wąskie ścieżki rowerowe i alejki w parkach – ze sprzętem Karcher wykonanie prac na tego typu terenach staje się dużo łatwiejsze. Niezależnie od tego czy będą to wiosenne porządki, pielęgnacja terenów zielonych w środku lata, jesienne sprzątanie liści czy odśnieżanie w miesiącach zimowych, urządzenia komunalne z pewnością spełnią swoje zadanie.

Nośniki narzędzi Karcher – charakterystyka i parametry 

Nośniki narzędzi w naszej ofercie dostępne są wyłącznie na zamówienie, a ich ostateczna konfiguracja każdorazowo jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb danego Klienta. Pojazdy posiadają jednak kilka stałych i niezmiennych elementów. Jednym z najważniejszych jest mająca 1,2 m³ przestronna i zaprojektowana z zasadami ergonomii kabina kierowcy, zapewniająca pełną widoczność. Niezależnie od ostatecznej wersji, operator maszyny ma też do dyspozycji uchwyt na litrową butelkę, praktyczny schowek z zamknięciem oraz ładowarkę USB.

Oferowane urządzenia komunalne posiadają intuicyjny w obsłudze zintegrowany z podłokietnikiem panel sterujący. Zastosowany w pojeździe silnik Diesla o mocy 35 KM posiada napęd hydrauliczny na 4 koła zaprojektowany w technologii common rail, a także filtr zatrzymujący stałe cząstki. Dzięki temu spełnia normę emisji spalin Stage V. Zbiornik paliwa ma pojemność 800 litrów, co pozwala na nieprzerwane prowadzenie wyznaczonych prac przez dłuższy czas. Nośniki narzędzi posiadają również funkcjonalny i wydajny system sprzątania, składający się z dwóch szczotek, z których każda posiada oddzielne sterowanie.

Oferta na indywidualne zapytanie na adres renkar@renkar.com.pl

Nośniki narzędzi Karcher | AAT Renkar Kraków

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło