Urządzenie komunalne

Poznajcie ofertę praktycznych urządzeń komunalnych Kärcher. Wśród nich znajdziecie wielofunkcyjne nośniki narzędzi, które pozwalają w niezwykle krótkim czasie zamienić zamiatarkę miejską na kosiarkę do trawy, pług śnieży czy urządzenie przeznaczone do szorowania powierzchni. Co to oznacza? Znaczną oszczędność kosztów i wygodę. Poszczególne moduły są bardzo łatwe w wymianie i nie wymagają zastosowania żadnych specjalistycznych narzędzi.

Zamiatarki miejskie – dla każdej firmy

Zamiatarki miejskie przeznaczone są do profesjonalnego użytkowania na dużych obszarach przemysłowych oraz komunalnych. Z łatwością pokonują większe odległości oraz mogą poruszać się po drogach publicznych. Zamiatarka również może być wykorzystywana przez cały rok. Wszystkie śmieci znajdujące się na jej drodze zamiatane są przy pomocy szczotek bocznych, a następnie zasysane przez system ssący. W naszej ofercie znajdziemy m.in. zamiatarkę miejską MC 50 Adv Comfort. Urządzenie posiada silnik o mocy 26 KM oraz zostało wyposażone w napęd na 4 koła, dzięki czemu może pokonywać pochyłości do 25%. Prędkość przejazdowa urządzenia to 20km/h. W modelu znajdziemy system szczotek prowadzonych równolegle, automatycznie otwieraną klapę na duże śmieci oraz prosty kanał ssący.

Nośniki narzędzi – koszenie, odśnieżanie, a może posypywanie piaskiem?

Nośnik narzędzi to także urządzenie, które może być używane cały rok. Wyróżnia się ono jednak większą mocą oraz szeroką gamą dodatkowych osprzętów i akcesoriów, dzięki którym możemy: myć pod ciśnieniem, podlewać, zamiatać, odkurzać, kosić, przycinać, odśnieżać oraz posypywać ulice i chodniki piaskiem lub solą. W naszej ofercie znajdziemy nośnik narzędzi MIC 35. Urządzenie posiada uchwyt na 1-litrową butelkę, miejsce na ładowarkę USB oraz zamykany schowek – wszystko z myślą o komforcie kierowców. Nośnik narzędzi wyposażony jest w silnik Diesla o mocy 35 KM, posiada hydrauliczny napęd na 4 koła i bez trudu przewiezie nawet tonę zanieczyszczeń!

Urządzenia komunalne Karcher - zamiatarki, nośniki narzędzi | AAT Renkar

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło