Odkurzacze parowe

Odkurzacze parowe Karcher – kompleksowe oczyszczenie podłogi

Higieniczna czystość podłogi jest marzeniem wielu z nas. Jednak uzyskanie takiego efektu tradycyjnymi metodami bywa trudne i czasochłonne. Wymaga najpierw oczyszczenia powierzchni na sucho, a następnie wielokrotnego czyszczenia podłogi na mokro.

Doprowadzenie powierzchni do idealnej czystości nie musi dłużej przysparzać aż tylu problemów. Nowoczesne technologie zastosowanie w odkurzaczach parowych marki Karcher łączą w sobie funkcjonalność wysokiej mocy odkurzacza oraz mopa parowego. Odkurzacze parowe Karcher nanoszą na oczyszczaną powierzchnię niewielkie ilości pary wodnej, która dzięki wysokiej temperaturze eliminuje wszelkie drobnoustroje oraz zanieczyszczenia. Wilgoć jest następnie zasysana z powierzchni wraz z zebranym brudem. Wszystko to dzieje się podczas jednego przejścia roboczego. Nie ma zatem konieczności powtarzania czyszczenia.

Oczyszczanie, odkurzanie i osuszanie każdej powierzchni

Odkurzacze parowe Karcher dokładnie usuwają zanieczyszczenia, kurz oraz resztki jedzenia. Dodatkowo są w stanie pozbyć się niewielkich ilości rozlanej wody. Idealnie nadają się do oczyszczania i dezynfekowania mebli tapicerowanych oaz dywanów i z powodzeniem można je zastosować do oczyszczania ram okiennych, okien, fug oraz zakamarków.

Dzięki ergonomicznej budowie odkurzacze parowe Karcher są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Posiadają podręczną regulację mocy oraz wydatku pary, gwarantującą szybkie dopasowanie pracy odkurzacza parowego do aktualnie oczyszczanej powierzchni. Odkurzacz parowy wyposażony jest w dwa niezależne zbiorniki wody, co niweluje konieczność oczekiwania na ochłodzenie pojemnika przed ponownym jego napełnieniem. Dodatkowe akcesoria gwarantują sprawne i wygodne oczyszczanie wszystkich powierzchni oraz miejsc trudno dostępnych.

Niezwykła czystość bez użycia chemii

Odkurzacze parowe Karcher to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zadbać o czystość powierzchni z jednoczesnym zatroszczeniem się o swoje zdrowie. Zastosowanie filtrów HEPA stanowi gwarancje bezpieczeństwa pracy dla alergików. Niezwykła moc pary wodnej zapewnia pozostawienie oczyszczonej i zdezynfekowanej powierzchni bez konieczności użycia środków chemicznych, które mogą być niebezpieczne w użytkowaniu przy małych dzieciach lub powodować podrażnienia.

Odkurzacze parowe Karcher | AAT Renkar Kraków

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło