Parownice

Parownice Karcher

Parownice marki Karcher są używane zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych do higienicznego czyszczenia powierzchni. Urządzenia zamiast chemikaliów używają pary wodnej o niskim ciśnieniu i wysokiej temperaturze. W trakcie procesu para zabija 99,9% pleśni, bakterii i alergenów osadzonych na czyszczonej powierzchni. Dodatkowo wysoka temperatura rozbija nawet najtwardsze zabrudzenia, dzięki czemu można je łatwo usunąć. 

Do czego służą parownice?

Parownice działają przy użyciu pary pod niskim ciśnieniem i o bardzo wysokiej temperaturze, która zabija prawie wszystkie bakterie, pleśń i alergeny, z którymi ma kontakt. Ciepło rozluźnia brud, rozkładając jego strukturę, co w rezultacie znacznie ułatwia jego usunięcie. Prawdziwą zaletą czyszczenia parą jest to, że zabija ona bakterie i usuwa cały brud bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Parownice działają przy użyciu wyłącznie wody do wytwarzania pary. Takie rozwiązanie zapewnia niskie koszty eksploatacji, gdyż z litra wody można wytworzyć setki metrów sześciennych pary. Należy podkreślić, że mniejsze modele są bardzo energooszczędne.

Urządzenia do czyszczenia parą Karcher można stosować na szerokiej gamie osprzętu, armatury i twardych powierzchni. Wiele modeli posiada również specjalne nasadki do odświeżania miękkich, tapicerowanych mebli i pościeli.

Parownice Karcher – bogate wyposażenie 

Parownice Karcher są bogato wyposażone w akcesoria, dzięki czemu sprzęt sprawdzi się w przypadku sprzątania niemal każdej powierzchni. W asortymencie elementów wyposażenia dostępna jest głowica mopująca wraz ze zmywalnymi ściereczkami z mikrofibry i ślizgaczem do dywanów. Duża kwadratowa szczotka zapewnia odpowiednią moc w przypadku usuwania trudniejszych zabrudzeń na wszystkich powierzchniach, od twardych podłóg i dywanów, po kafelki i parapety.

Parownice Karcher to skuteczne i profesjonalne narzędzia usuwające uporczywy brud. Technologia czyszczenia parą gwarantuje szybkie wysychanie, dzięki czemu można uniknąć zawilgocenia, a cały proces znacznie szybciej przynosi rezultaty. System jest również przyjazny dla środowiska. 

Parownice Karcher | AAT Renkar Kraków

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło