Odkurzacz i myjka parowa

Prosty mechanizm

Mechanizm działania myjki parowej jest bardzo prosty. Co ważne, jest podobny w każdym modelu, bez względu na to, czy myjka parowa będzie ręczna, czy też będzie w formie większego urządzenia wielofunkcyjnego. Przed rozpoczęciem korzystania z myjki parowej, należy wlać wodę do specjalnie oddzielonego zbi...

Odkurzacz i myjka parowa

Prosty mechanizm

Mechanizm działania myjki parowej jest bardzo prosty. Co ważne, jest podobny w każdym modelu, bez względu na to, czy myjka parowa będzie ręczna, czy też będzie w formie większego urządzenia wielofunkcyjnego. Przed rozpoczęciem korzystania z myjki parowej, należy wlać wodę do specjalnie oddzielonego zbiornika, a następnie uruchomić urządzenie. Woda jest wtedy podgrzewana do temperatury wrzenia. W tym momencie zaczyna się wytwarzać para wodna, która przy pomocy odpowiedniego ciśnienia wyprowadzana jest na zewnątrz urządzenia. Korzystanie z myjki parowej to świetne rozwiązanie szczególnie dla alergików i osób, którym dobro środowiska jest bardzo bliskie. Czyszczenie przy użyciu tego urządzenia nie wymaga bowiem używania detergentów.

Wszechstronność czyszczenia parowego

Wybierając odkurzacz lub myjkę parową, warto pamiętać o tym, że decydujecie się Państwo na skorzystanie z uniwersalnego urządzenia. Różne ich końcówki umożliwiają czyszczenie następujących materiałów:

  • Płytek, gresu, a także fug,
  • Okien, luster i wszelkich szklanych powierzchni innego typu,
  • Dywanów,
  • Tapicerki w samochodzie oraz tej meblowej,
  • Zlewów, umywalek,
  • Mebli,
  • Piekarnika i okapu,
  • Kabin prysznicowych i wielu innych elementów w łazience,
  • Mieszkanie po remoncie (parownice świetnie sobie radzą z różnymi pozostałościami po farbach, kleju itp.)

Jesteśmy przygotowani na obsługę klientów, reprezentujących różne branże. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty, a w przypadku pytań, do kontaktu z przedstawicielem.

Więcej

Parownice i odkurzacze parowe 

There are 2 products.

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

4 305,00 zł

Odkurzacz parowy to całkowicie nowe urządzenie, które łączy w sobie funkcje parownicy z odkurzaczem na sucho/mokro, dzięki czemu czyści i odsysa w jednym przejściu roboczym.

17 097,00 zł
Showing 1 - 2 of 2 items