Parownice i odkurzacze parowe

Czyszczenie z wykorzystaniem gorącej pary wodnej jest znacznie efektywniejsze od tradycyjnego sprzątania. Szczególnie sprawdza się w warunkach przemysłowych, kiedy do usunięcia są zanieczyszczenia olejami czy innych substancjami chemicznymi. Parownice i odkurzacze parowe Karcher do celów przemysłowych wyróżniają się wysoką wydajnością. Są to również urządzenia wielofunkcyjne, bowiem jednocześnie pełnią rolę tradycyjnego odkurzacza do sprzątania na sucho i mokro oraz maszyny do czyszczenia parą.

Oferujemy nowoczesne odkurzacze parowe, które generują strumień pary pod ciśnieniem 6-8 bar i temperaturze do 175 st. C. Pojemny zbiornik umożliwia ciągłą pracę przez kilka godzin. Sklep internetowy Karcher oferuje także tradycyjne parownice przemysłowe wraz z kompletem akcesoriów. Umożliwiają one przystosowanie urządzenia do funkcji odkurzacza, a także do czyszczenia powierzchni w trudno dostępnych miejscach.

Parownice i odkurzacze parowe 

There are 3 products.

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

4 254,57 zł

Odkurzacz parowy to całkowicie nowe urządzenie, które łączy w sobie funkcje parownicy z odkurzaczem na sucho/mokro, dzięki czemu czyści i odsysa w jednym przejściu roboczym. W sprawie zamówienia prosimy o kontakt Podgląd

16 924,80 zł

Odkurzacz parowy to całkowicie nowe urządzenie, które łączy w sobie funkcje parownicy z odkurzaczem na sucho/mokro, dzięki czemu czyści i odsysa w jednym przejściu roboczym. W sprawie zamówienia prosimy o kontakt

20 147,40 zł
Showing 1 - 3 of 3 items