Parownice i odkurzacze parowe

Parownice oraz odkurzacze parowe Karcher sprawdzą się wszędzie tam, gdzie skutecznie chcemy wyczyścić ściany, podłogi czy meble. Zwalczają one wszelkiego rodzaju drobnoustroje, wirusy oraz bakterie. Para wydostająca się w postaci naprawdę małych kropli, w zależności od urządzenia, ma temperaturę około 100°C. Tempo jej wyrzutu to około 170 km/h. Dzięki temu może dotrzeć w każdy zakątek oraz szparę, w każde załamanie gumy czy folii – wszędzie tam, gdzie tradycyjne formy czyszczenia nie będą skuteczne. Liczne badania potwierdzają, że parownice i odkurzacze parowe Karcher usuwają z powierzchni twardych do 99,999% wirusów otoczkowych oraz 99,999% bakterii powszechnie występujących w domu, miejscach użyteczności publicznej czy zakładach pracy.

Nasza oferta – parownice i odkurzacze parowe Karcher

W naszej ofercie znajdziemy wyłącznie najwyższej jakości produkty firmy Karcher. Wśród odkurzaczy parowych wiodącymi modelami są SGV 6/5 oraz SGV 8/5. Są to całkowicie nowe urządzenia, które łączą w sobie funkcje parownicy z odkurzaczem na mokro oraz sucho. Czyszczą oraz odsysają w jednym przejściu roboczym. Oba charakteryzują się wysoką mocą grzałki na poziomie 3000 W oraz pojemnością pojemnika rzędu 5 litrów. Ciśnienie pracy pierwszego z nich to 6 bar, z kolei drugiego 8 bar. Nieco mniejsza jest także maksymalna temperatura pierwszego z urządzeń - 165°C, drugiego z kolei 175°C. Różni je także ciężar bez wyposażenia – pierwszy waży 39 kg i jest o 1 kg lżejszy od drugiego.

W ofercie znajdziemy także najnowsze modele profesjonalnych parownic o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenia skutecznie usuwają uciążliwe zabrudzenia oraz pozostawiają nieskazitelnie czyste powierzchnie.  

Odkurzacz i myjka parowa – parownice i odkurzacze parowe | AAT Renkar

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło