Dmuchawa Karcher

Wydajność i efektowność pracy to główne cechy charakteryzujące dmuchawy marki Karcher. Urządzenie dzięki swojej dużej mocy idealnie nadaje się do osuszania pomieszczeń zamkniętych. Doskonale sprawdzi się zarówno w suszeniu wykładzin tekstylnych po ekstrakcji, jak i również jest niezastąpionym urządzeniem w budownictwie przy organizacji prac wykończeniowych. Duża wydajność dmuchawy skutecznie skraca czas schnięcia pomieszczeń, a jej energooszczędność powoduje mniejsze zużycie energii, co przekłada się na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Wydajność urządzenia jest zgodna z europejskimi wytycznymi efektywności energetycznej.

Mały rozmiar – duży efekt

Kompaktowa budowa i niewielka waga dmuchawy pozwalają na łatwe użytkowanie i bezproblemowy transport urządzenia. Jej wielkość sięga poniżej 40 cm, a masa nie przekracza 8 kg. Wbrew pozorom, ten niewielki gabaryt urządzenia i lekka konstrukcja pozwalają zmniejszyć czas osuszania do nawet 50%. Dmuchawa AB 20 Ec została wyposażona w niezwykle wytrzymały i ultra cichy silnik bezszczotkowy, który emituje szczególnie niski poziom hałasu, bo jedynie 67 dB (A). Jest to duży plus, pozwalający na używanie sprzętu w godzinach pracy danego obiektu.

Łatwość użytkowania i konserwacji

Dmuchawa jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa nie wymaga specjalistycznej wiedzy i prac instalacyjnych. Urządzenie wystarczy podłączyć za pomocą przewodu do właściwie uziemionego gniazdka elektrycznego. Praca urządzenia może być regulowana poprzez trójstopniową kontrolę poziomów prędkości przepływu powietrza. Dzięki niezwykle odpornej na zniszczenia obudowie oraz kompaktowej i mobilnej wielkości urządzenie jest proste w eksploatacji oraz konserwacji.

Dmuchawa AB 20 Ec to dobra inwestycja na lata. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz dużej mocy jest w stanie osuszyć budynki i usunąć wiele szkód wyrządzonych np. przez wodę. Decydując się na zakup urządzenia, wybierasz urządzenie skuteczne i łatwe w użytkowaniu.

Dmuchawa AB 20 Ec Karcher | AAT Renkar Kraków

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło