Urządzenia ekstrakcyjne Puzzi

Urządzenia ekstrakcyjne to sprzęt niezastąpiony w praniu dywanów i wykładzin podłogowych oraz tapicerek tekstylnych. Jego praca polega na spryskiwaniu i jednoczesnym odsysaniu nadmiaru płynu, co pozwala uzyskać efekt dogłębnie wyczyszczonego runa wykładziny, który przywraca jej świeży wygląd i skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy.

Zastosowanie urządzeń ekstrakcyjnych

Urządzenia piorąco-odsysające doskonale sprawdzą się zarówno w użytku przemysłowym, jak również domowym. Dzięki niemu przy niewielkim nakładzie pracy i czasu przywrócimy do dawnej świetności wykładziny podłogowe, dywany i tapicerki tekstylne w biurowcach, hotelach, szkołach i prywatnych domach. Jego niewielkie i kompaktowe wymiary, pozwalają na efektywne dotarcie do najbardziej zabrudzonych miejsc, a także nie stanowią problemów w transporcie.

Właściwości urządzenia ekstrakcyjnego

Urządzenie spryskująco-odsysające zostało wyposażone w wygodną rękojeść zakończoną dyszą czyszczącą w zależności od wybranego modelu, wytwarzającą podciśnienie od 230/23 do 254/25,4 mbar/kPa pozwalające na wyczyszczenie powierzchni o wielkości od 20 do 45 m2/h. W odróżnieniu od innych urządzeń piorących Puzzi charakteryzuje się niewielką wagą, bo sięgającą w granicach 10 kg, co przekłada się na jakość i wygodę jego użytkowania.

Dla zwiększenia wygody użytkownika sprzęt został wyposażony w ergonomiczny uchwyt oburęczny z możliwością regulacji wysokości, a także wygodne duże przyciski pozwalające na obsługę urządzenia stopą. Cechą charakterystyczną sprzętu jest jego wyjątkowo niski poziom hałasu – można użytkować go o każdej porze dnia. Dla wygody i zwiększenia efektywności pracy istnieje możliwość dokupienia specjalnej elektroszczotki, która jest kompatybilna z urządzeniami Puzzi. Jej zastosowanie zwiększa efektywność czyszczenia nawet o 80%. Stosowanie jej pozwala na usunięcie uporczywych zabrudzeń, a specjalne wbudowane grzebienie, rozczesują runo wykładzin.

Decydując się na zakup urządzenia ekstrakcyjnego Puzzi, otrzymujemy produkt najwyższej jakości oraz pewność jego skuteczności działania i łatwość użytkowania.

Urządzenia ekstrakcyjne Puzzi | AAT Renkar Kraków

Istnieje 4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło