Urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych

Urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych – Karcher Puzzi

Wykładziny tekstylne są ważnym elementem wystroju wnętrz w domach, firmach czy hotelach. O ile w małym mieszkaniu pielęgnacja takiego wyłożenia może sprawiać mniej trudności, o tyle w większych przestrzeniach stanowi nie lada wyzwanie. Dzięki posiadaniu profesjonalnego sprzętu czyszczącego  możemy bez zbędnego wysiłku usunąć nie tylko brud, ale również nieprzyjemny zapach.

Linia Kärcher Puzzi

Gruntowne pranie runa, intuicyjna obsługa, innowacyjne akcesoria i znakomita moc ssąca to urządzenie ekstrakcyjne Puzzi. Firma Kärcher kolejny raz wyszła naprzeciw potrzebom wciąż rozwijającego się rynku sprzętów piorących. Technika czyszczenia ekstrakcyjnego i proste w obsłudze narzędzie usprawniły proces prania wykładzin, a nowoczesne akcesoria jak elastyczna dysza podłogowa z dodatkowymi listwami zwiększyły komfort pracy.

Urządzenie ekstrakcyjne Puzzi 

Zaopatrzone we włącznik dostosowany do obsługi stopą urządzenie ekstrakcyjne Puzzi wyposażone jest również w łatwo dostępny zbiornik na brudną wodę z przezroczystą przykrywką, trwałe szybkozłącze usprawniające łączenie węża z dyszą oraz gniazdo do podłączenia szczotki elektrycznej. Ten sprzęt służy nie tylko do prania wykładzin, ale również tapicerki samochodowej, meblowej, a nawet do czyszczenia podłóg twardych.

Akcesoria Puzzi

Elektroszczotka do urządzenia Puzzi  skutecznie czyści nawet uporczywy brud poprzez rozczesywanie runa. Dzięki niej pranie jest o wiele bardziej skuteczne, a jego efekty utrzymują się dłużej. Ssawka do tapicerki Puzzi pomaga odessać maksymalną ilość wody, pozostawiając tkaninę lekko wilgotną, a ssawka szczelinowa Puzzi jest niezbędna w dotarciu do mniej dostępnych miejsc i ich dokładnego oczyszczenia.

Urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych | Karcher AAT Renkar

Istnieje 7 produktów.

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło