Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody 

Myjki wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Karcher sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie wystarczy zimna woda z detergentem. Niezastąpione zarówno w warsztatach mechanicznych i samochodowych, jak i w przemyśle, bez problemu poradzą sobie z dużym zabrudzeniem, smarami i olejami. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki zewnętrzne pozwala na stosowanie tych urządzeń podczas pracy w ciężkich warunkach: na budowach lub halach produkcyjnych. Szeroki wybór myjek wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody Karcher pozwala dobrać właściwe, optymalnie skonfigurowane urządzenie, odpowiednie do realizowanych prac w każdej firmie.

Wydajność i bezpieczeństwo urządzeń Karcher

Wysokociśnieniowe myjki z podgrzewaniem wody mogą pracować w szerokim zakresie temperatur.  Wysokoefektywne, wbudowane systemy Eco!efficiency pozwalają na oszczędność paliwa nawet o 20%, osiągając optymalną temperaturę dla większości wykonywanych prac pracy. O oszczędność dbają również precyzyjne systemy dozujące, regulowane za pomocą pokrętła. Filtr wody na wejściu chroni urządzenie przed zanieczyszczeniami.

O ergonomię pracy użytkownika dbają systemy tłumienia drgań lancy, które dodatkowo wydłużają żywotność zużywających się elementów wysokociśnieniowych oraz systemy redukujące siłę, która jest potrzebna do spuszczenia ciśnienia z lancy do zera. Bezpieczeństwo przed zatruciem spalinami zapewnia czujnik temperatury spalin, automatycznie wyłączający silnik, gdy temperatura osiągnie granicę bezpieczeństwa.

Szybkie przezbrajanie części, kompaktowe – jak na urządzenia tego typu – rozmiary,  stabilne układy jezdne, a także ergonomiczne i ekonomiczne rozwiązania sprawiają, że wysokociśnieniowe myjki z podgrzewaniem wody Karcher są urządzeniami chętnie wybieranymi przez przedsiębiorców, którym zależy na niezawodności, wydajności i wysokiej jakości.

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Karcher | AAT Renkar

Istnieje 5 produktów.

Wyświetlanie 1-5 z 5 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło