Klasa średnia

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody – klasa średnia

Urządzenia wysokociśnieniowe od marki Karcher z funkcją podgrzewania wody to maszyny, które skutecznie eliminują nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Sprawdzą się m.in. w budownictwie rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji, stanowiąc doskonałą pomoc w wykonywaniu codziennych prac związanych z czyszczeniem różnych powierzchni.

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody – moc czyszczenia i oszczędności

Mycie gorącą wodą pod ciśnieniem należy do najbardziej efektywnych sposobów czyszczenia. Pod wpływem ciepła, zabrudzenia szybko rozpuszczają się, a przy pomocy strumienia wody pod bardzo wysokim ciśnieniem można je błyskawicznie usunąć. Przekłada się to na skrócenie czasu pracy oraz wpływa na obniżenie jej kosztów. Ponadto producent wyposażył urządzenia w energooszczędny moduł eco!efficiency, dzięki któremu woda może być podgrzewana tylko do 60°C. Taka temperatura zapewnia skuteczność czyszczenia, a równocześnie pozwala na oszczędność paliwa, minimalizując jego zużycie aż o około 20%.

Urządzenia wysokociśnieniowe – bezpieczeństwo użytkowania

Urządzenia wysokociśnieniowe klasy średniej to rozwiązania, które są bezpieczne w użytkowaniu. Gdy temperatura spalin jest wysoka, specjalny czujnik automatycznie wyłącza silnik. Bieżące monitorowanie poziomu oleju, paliwa czy środka zmiękczającego wodę, umożliwia specjalny panel kontrolny. Urządzenia zostały również wyposażone w system tłumienia drgań SDS i są zabezpieczone przed tzw. pracą na sucho. Co więcej, wbudowane filtry chronią sprzęt przed zanieczyszczeniami z wody.

Wszystkie wspomniane rozwiązania są zaawansowane technologiczne, ale proste i wygodne w obsłudze. Urządzenia wysokociśnieniowe są również wyjątkowo mobilne, dzięki czemu można nimi łatwo manewrować w trakcie pracy.

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody – wybierz rozwiązanie idealne

Rozbudowana oferta pozwala na wybór urządzenia ściśle dostosowanego do osobistych potrzeb. Poszczególne modele klasy średniej różnią się między sobą m.in. wydajnością tłoczenia wody (l/h), ciśnieniem roboczym (bar/MPa) oraz wyposażeniem, a także długością kabli i węży.

Urządzenie wysokociśnieniowe podgrzewające wodę Karcher – klasa średnia

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło