Klasa kompakt

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody – klasa kompakt

Konieczność efektywnego i szybkiego sprzątania miejsc pracy to z pewnością kwestia, z jaką musi zmierzyć się wiele firm z różnych sektorów działalności. Niezbędny w tym celu może okazać się solidny sprzęt, który znacząco skróci czas wykonywania wszystkich prac związanych z czyszczeniem różnorodnych powierzchni. Idealne rozwiązanie stanowią tu urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody klasy kompakt od marki Karcher.

Niezawodny pomocnik w czyszczeniu różnych powierzchni

Urządzenia wysokociśnieniowe klasy kompakt to przede wszystkim rozwiązania, które skutecznie radzą sobie z zanieczyszczeniami różnych powierzchni. Odpowiednio usuwają zabrudzenia z elewacji i dachów budynków. Stanowią również niezbędną pomoc w warsztatach samochodowych i halach produkcyjnych, ponieważ doskonale usuwają zabrudzenia z maszyn, silników i innych urządzeń przemysłowych. Wachlarz możliwości zastosowania jest praktycznie nieograniczony, a wszystko to przy prostej i intuicyjnej obsłudze oraz wysokiej mobilności.

Proponowane przez nas urządzenia z klasy kompakt to produkty nowej generacji, które są wyposażone w tryb eco!efficiency, przyczyniający się do zminimalizowania zużycia paliwa. Mnogość akcesoriów, które są kompatybilne z tymi urządzeniami, to kolejny aspekt, który znacząco ułatwia pracę, jednocześnie skracając jej czas. Bezproblemową wymianę końcówek umożliwia specjalny system EASY!Lock.

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody – trwałe i praktyczne rozwiązanie

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące klasy kompakt to także sprzęt zaprojektowany z myślą o długim, bezawaryjnym działaniu i bezpiecznym użytkowaniu. Zamontowany filtr wody chroni pompę przed zanieczyszczeniami, temperatura spalin jest stale monitorowana, a w przypadku przekroczenia 300°C następuje wyłączenie silnika. Z kolei system tłumienia drgań SDS zmniejsza pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. Wszystko to powoduje, że urządzenia wysokociśnieniowe klasy kompakt to rozwiązanie, któremu warto zaufać – zarówno w kontekście użytku przemysłowego, jak i celów prywatnych.

Urządzenia wysokociśnieniowe w wersji kompakt – poręczny sprzęt czyszczący

Istnieje 4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło