Czyszczenie podłóg

Zadbaj z nami o czystość swoich podłóg!

Czyszczenie podłóg to jedna z podstawowych czynności, wykonywanych w naszych domach czy mieszkaniach. Pozwala zachować odpowiedni poziom czystości oraz daje pewność, iż na powierzchni podłogi nie uchowa się żaden brud. To bardzo istotne, zważywszy na to, że podłogi bywają niejednokrotnie wykorzystywane przez nasze dzieci jako domowe place zabaw. Warto więc zadbać o ich bezpieczeństwo, utrzymując podłogi w należytej czystości. Do tego przydadzą się akcesoria, których szeroki wachlarz znajdziesz w naszej ofercie.

Zabrudzenia suche

Utrzymywanie podłóg w czystości wymaga często sporo uwagi, ponieważ nie wszystkie zabrudzenia będziemy w stanie usunąć za pomocą standardowej, podręcznej zmiotki i szufelki. Jest to z pewnością jeden z podstawowych produktów, w który wyposażony jest każdy dom. Idealnie nadaje się do zbierania stałych i suchych zabrudzeń, jak rozsypana mąka czy makaron. Z racji swoich kompaktowych rozmiarów zmieści się w większości zakamarków do przechowywania tego typu przedmiotów.

Osoby mające trudność ze schylaniem się mogą wybrać lekką zmiotkę i szufelkę ECO! z pojemnikiem na odpady. Wyposażona jest w grubą, gumową listwę ułatwiającą napełnianie pojemnika. Sama szczotka posiada grube włosie, a pojemnik na odpady można blokować w dwóch pozycjach – poziomej i pionowej. W przypadku usuwania zabrudzeń na zewnątrz budynku wybierz szeroką miotłę z twardym włosiem z PVC. Gwint miotły umożliwia zamontowanie drewnianego uchwytu.

Usuwanie zabrudzeń na mokro

Aby dokładnie oczyścić podłogę na mokro po uprzednim usunięciu suchych zabrudzeń, jak kurz, świetnym rozwiązaniem będzie mop, a szczególnie Zestaw ECO! Urządzenie jest wyposażone w teleskopowy stelaż, wydłużany do 184 cm. Posiada klips, dzięki któremu będziemy w stanie w łatwy i szybki sposób wymienić tkaninę na czystą. Dodatkowo, trzymak mopa posiada opcję składania, która przyda się podczas jego przechowywania.

Wszystkie mopy z mikrofibry posiadają zapięcia kieszeniowe, ułatwiające szybką wymianę w razie potrzeby. Trzymaki są uniwersalne, a w razie uszkodzenia któregoś z elementów, zakup nowego przywróci mop do użytku.

W przypadku dużej ilości wody, w jej usunięciu pomoże nam ściągaczka do wody. Trudniejsze i bardziej wymagające zabrudzenia usunie olejoodporna ściągaczka do podłóg, wykonana z kauczuku naturalnego i niepozostawiająca smug na powierzchni.

Czyszczenie podłóg Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło