Zamiatanie

W każdym domu, w biurze, a także firmie warto mieć komplety gadżetów do utrzymania czystości. Przydatne są: miotła, miotełka z szufelką, a także wiadro z mopem, za pomocą których można szybko wyczyścić i umyć podłogi. Warto zaopatrzyć się w te niezbędne gadżety, aby móc w każdej chwili przeprowadzić efektywne sprzątanie. Akcesoria nie zajmują wiele miejsca i są niezwykle poręczne. Dodatkowo warto też zaopatrzyć się w gumowe rękawice ochronne, a także różne rodzaje ściereczek. Szeroki wachlarz przydatnych przedmiotów do sprzątania znajdziesz w naszej ofercie.

Manualne urządzenia do utrzymania czystości i zamiatania

W naszej ofercie znajdują się wszelkie produkty do zamiatania, takie jak zmiotka i szufelka z wysokim kijkiem. Jest to zestaw idealny do codziennej pracy pomagający w uprzątnięciu zabrudzeń bez konieczności schylania się. Zestaw jest dostosowany do powierzchni podłogowych i zawiera bardzo lekką szczotkę, pojemnik na odpady oraz wbudowaną gumową listwę, co znacznie ułatwia proces sprzątania.

Niezwykle przydatna do sprzątania jest również szeroka drewniana miotła o szerokości 60 cm. Posiada wytrzymałe i bardzo twarde włosie z PVC. Sprawdzi się do usuwania zanieczyszczeń we wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Gwint miotły umożliwia przymocowanie odpowiedniego drewnianego uchwytu. Za sprawą szerokości miotły można szybko usunąć zabrudzenia z pyłków, a także większych elementów w błyskawiczny sposób.

Must have każdego domu

W każdym domu przyda się także zmiotka z szufelką. To uniwersalny model, który jest pomocny przy codziennym sprzątaniu. Szczotka jest wykonana z trwałego i dość sztywnego włosia, dzięki czemu w łatwy sposób może usunąć wszelkie zabrudzenia oraz kurz. Elementy do zamiatania powinny znajdować się w każdym domu, aby móc szybko i skutecznie uprzątnąć różnego typu zabrudzenia. Tego typu gadżety ułatwiają, a jednocześnie przyspieszają sprzątanie.

Dzięki takim produktom w sprawny i skuteczny sposób można zamieść podłogę, a także trudno dostępne zakamarki w domu oraz na podwórku. Proponowane zestawy do zamiatania pochodzą od renomowanego producenta marki Karcher, który słynie z produkcji solidnych oraz wytrzymałych urządzeń.

Akcesoria do zamiatania AAT RENKAR - Kraków

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło