Odkurzacze uniwersalne

Odkurzacze uniwersalne Karcher stają się coraz bardziej popularne. Wykorzystywane są już nie tylko przez profesjonalistów, ale także przez osoby prowadzące gospodarstwa domowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stają się idealnym rozwiązaniem dla wielu codziennych problemów.

Przeznaczenie odkurzaczy uniwersalnych Karcher

Odkurzacze marki Karcher mogą mieć różne przeznaczenie: między innymi czyszczenie powierzchni codziennego użytku. Będą niezastąpione zarówno w trakcie codziennych porządków, generalnego sprzątania, jak i usuwania pozostałości po remontach. Odkurzacze Karcher w przeciwieństwie do zwykłych odkurzaczy domowych, zbierają suchy oraz mokry brud. Można je wykorzystać w sytuacji zalania pomieszczenia np. w skutek przelania wanny lub zepsucia i nieszczelności pralki. Sprawdzą się w trakcie sprzątania piwnicy, garażu, domu, jak i terenu wokół niego. Zbierają różnego rodzaju oraz wielkości zanieczyszczenia. Dzięki właściwemu przystosowaniu do pracy w trudnych warunkach, odpowiedniej konstrukcji oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, nie są tak awaryjne, jak zwykłe odkurzacze.

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w odkurzaczach Karcher

Aby odkurzacze Karcher właściwie spełniały swoje funkcje, konieczne było zastosowanie w nich nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wszystkie urządzenia pracują wydajnie oraz cicho. Wyposażone zostały w niezbędne w każdym procesie sprzątania akcesoria, takie jak kolanka, ssawki, węże oraz rury. W zależności od modelu odkurzacze te posiadają zbiorniki o różnych pojemnościach, zwykle od 30 do 70 litrów. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji intensywności oczyszczania filtra na dwóch poziomach.

Modele przeznaczone do czyszczenia niebezpiecznego pyłu zostały także wyposażone w filtr umieszczony w specjalnej kasecie. Ma ona za zadanie zapobiegnięcie kontaktu z zanieczyszczeniami. Dzięki takim rozwiązaniom praca z użyciem sprzętu Karcher jest nie tylko sprawna, ale także i bezpieczna. Spełniają one bowiem najwyższe normy europejskiego bezpieczeństwa. 

Odkurzacze uniwersalne - AAT RENKAR Kraków

Istnieje 12 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 12 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło