Klasa Standard

Odkurzacze uniwersalne – klasa standard 

Odkurzacze od marki Karcher to urządzenia wykorzystywane na całym świecie. Niemiecka marka znana jest z produkowania sprzętu najwyższej jakości, który łączy charakterystyczny, minimalistyczny design z dużą wydajnością – matowe czarne odkurzacze z żółtymi elementami wykończenia stały się synonimem precyzyjnego oczyszczania powierzchni. Produkty klasy standard od Karcher to dwa modele odkurzaczy, które sprawdzają się świetnie zarówno w przestrzeniach przemysłowych, biurowych i lokalach usługowych, jak i w gospodarstwach domowych.

Odkurzacz Karcher NT 27/1

Klasyczny model odkurzacza Karcher to NT 27/1, który z powodzeniem może być wykorzystywany w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Charakteryzuje go poręczność związana z jego małymi rozmiarami (420 x 420 x 525 (mm)). Z jego pomocą użytkownik z łatwością wykona dynamiczne ruchy na każdego rodzaju powierzchniach oraz łatwo dotrze do trudno dostępnych miejsc. Pomimo niższej ceny w porównaniu z innymi produktami Karcher, odkurzacz NT 27/1 posiada wszystkie cechy charakteryzujące najwyższej klasy urządzenia. Warto wskazać tutaj np. wysoką moc ssania zapewniającą perfekcyjne oczyszczanie powierzchni. Konserwacja podłogi jest dopełniona podwójnym trybem pracy odkurzacza – suchym oraz mokrym – jak również zautomatyzowanym procesem odcięcia zasysania, który zapobiega przepełnieniu zbiornika.  

Odkurzacz Karcher NT 70/3

Droższy model z duetu klasy standard, NT 70/3 jest odkurzaczem, którego możliwości zaobserwować można w szczególności podczas pracy na powierzchniach komercyjnych (duże powierzchnie przemysłowe, handlowe itp.). W porównaniu z NT 27/1 wyróżniają go większe gabaryty (720 x 510 x 975 (mm)), które idą w parze z bardziej precyzyjnymi funkcjami oraz bogatszym wyposażeniem. Odkurzacz ten posiada aż trzy turbiny, które mogą działać niezależnie. Do tego jego wytrzymały zderzak chroni sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, związanymi z silnymi uderzeniami i nie tylko. NT 70/3 jest również w stanie pracować z dłuższymi wężami niż inne modele Karcher, a jego zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności aż 70 l można z łatwością opróżnić za pomocą węża spustowego do odpływu ścieków. 

Klasa Standard odkurzacze Karcher - AAT RENKAR Kraków

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło