Klasa Ap

Klasa AP – profesjonalne odkurzacze uniwersalne

Odkurzacze marki Karcher należące do klasy AP to sprzęt profesjonalny, wyposażony w specjalistyczny filtr. Dzięki temu z łatwością może pracować zarówno na sucho, jak i na mokro. 

Przeznaczenie odkurzaczy klasy AP

Kompaktowe odkurzacze klasy AP, wyposażone w półautomatyczny system oczyszczania filtra falistego, gwarantują długi czas pracy. Dzięki wspomnianemu systemowi, moc ssąca nawet na chwilę się nie obniża. Prosta budowa sprawia, że urządzenia te są niebywale proste w obsłudze i wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo tego typu odkurzacz jest bardzo wydajny. Może usunąć zarówno liście z suchego podłoża, jak i oczyścić wilgotną lub mokrą powierzchnię. Ta wszechstronność czyni go idealnym sprzętem, znajdującym zastosowanie przede wszystkim w przemyśle. Odkurzacze Karcher są również często używane w restauracjach czy w hotelach, ponieważ są w stanie dokładnie oczyścić powierzchnię ze wszelkich płynów oraz pyłów. 

Sprzęt idealny do czyszczenia na mokro

Zalane lub wilgotne posadzki szybko się niszczą, zaś przebywanie w takim otoczeniu jest niebezpieczne. W związku z tym należy skutecznie i regularnie oczyszczać mokre powierzchnie. Urządzenie z półautomatycznym systemem czyszczenia filtra nada się do tego doskonale, ponieważ bez kłopotu poradzi sobie z każdą ilością płynu. Wszystko to za sprawą możliwości samodzielnego regulowania mocy sprzętu. 

Każdy odkurzacz klasy AP wyposażony jest w specjalistyczne elementy umożliwiające skuteczne sprzątanie w trudnych warunkach. Dzięki wszelkim ssawkom czy kolankom urządzenie jest ergonomiczne. Użytkownik nie ma kontaktu z niekorzystnie wpływającym na zdrowie pyłem, ponieważ system czyszczenia znacznie przedłuża okres, w którym filtr nie musi być wyjmowany i samodzielnie oczyszczany.

Klasa Ap odkurzaczy Karcher - AAT RENKAR Kraków

Istnieje 5 produktów.

Wyświetlanie 1-5 z 5 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło