Klasa Tact

Odkurzacze uniwersalne – klasa Tact

Remont mieszkania, budowa czy wykończenie domu nierozerwalnie wiążą się z wszechobecnym pyłem. Jego usunięcie za pomocą zwykłego odkurzacza to nie lada wyzwanie. Doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie profesjonalnego sprzętu, który poradzi sobie z każdą ilością pyłu budowlanego.  

NT Tact – niezastąpiony w walce z pyłem

Wieloletnie doświadczenie marki Karcher i chęć odpowiedzenia na potrzeby Klientów pomogły stworzyć odkurzacze z systemem automatycznego oczyszczania filtra Tact, który doskonale radzi sobie nawet z drobnym pyłem mineralnym typu A, czyli zmorą każdego remontu czy budowy. Technologia Tact zastosowana w serii odkurzaczy marki Karcher, zapobiega spadkowi siły ssącej nawet w przypadku bardzo drobnego pyłu, wydłużając przy tym żywotność głównego filtra. Odkurzacze tego typu nie mają sobie równych w testach sprawdzających maksymalną ilość pyłu, która może zostać zassana do momentu, gdy niezbędne będzie czyszczenie lub wymiana filtra.

Skuteczne odkurzanie w trudnych warunkach

Dzięki opracowaniu technologii Tact marka Karcher stworzyła serię odkurzaczy, które skutecznie walczą z osiadającym na wszelkich dostępnych powierzchniach drobnym pyłem mineralnym. Odkurzacze wyposażone w tę technologię świetnie radzą sobie w trudnych warunkach prac remontowych. Wzmocniona obudowa oraz specjalne zderzaki dodatkowo chronią sprzęt przed uszkodzeniami, o które w takich warunkach nietrudno. Węże o średnicy 35 mm zapewniają lepszy przepływ powietrza i umożliwiają zassanie także większych elementów bez zbędnego blokowania pracy urządzenia.

Praktyczny i niezawodny

Praktyczne i wytrzymałe odkurzacze z serii NT Tact to nie tylko doskonałe osiągnięcia potwierdzone w testach. To również niezawodność i wygoda użytkowania. Samooczyszczający się płaski filtr falisty w kasecie oraz jego prosta i bezpyłowa wymiana zapobiegają wydostawaniu się pyłu na zewnątrz. Profesjonalny odkurzacz o wyjątkowych parametrach to niezastąpiony pomocnik podczas prac budowlanych i remontowych. 

Odkurzacze klasy TACT Karcher - AAT RENKAR Kraków

Istnieje 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło