Szorowarki jednotarczowe

Szorowarki jednotarczowe firmy Karcher

Szorowarki jednotarczowe firmy Karcher są idealnym rozwiązaniem podczas czyszczenia mocniej zabrudzonych powierzchni. Nie są wyposażone w układy odsysające, przez co zazwyczaj pracują one z odkurzaczami umożliwiającymi zbieranie wody. Urządzenia te często są wybierane jako alternatywa dla maszyn czyszczących, głównie ze względu na niewielkie rozmiary idealnie wpasowujące się w niewielkie pomieszczenia.

Szorowarki jednotarczowe – zastosowanie

Szorowarki jednotarczowe znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie priorytetem jest precyzja wykonywanych ruchów. Urzędy z wąskimi korytarzami, magazyny zastawione produktami czy ciasne pomieszczenia biurowe – we wszystkich wymienionych miejscach obsługa większych maszyn czyszczących sprawiałaby trudność. Jednak kompaktowe szorowarki jednotarczowe Karcher pozwalają zadbać skutecznie o czystość posadzki nawet w tak trudnych pomieszczeniach. Bez względu na różnicę poziomów, kąt nachylenia czy rodzaj posadzki, szorowarki te sprawdzą się świetnie w trakcie pielęgnacji każdego rodzaju podłogi.

Szorowarki jednotarczowe Karcher dostosowane są nie tylko do czyszczenia syntetycznych twardych powierzchni, ale także do miękkich podłóg tekstylnych. Dzięki zestawowi wymiennych padów i szczotek w połączeniu z niezwykle prostym systemem pozwalającym na wymianę końcówek czyszczących szorowarki jednotarczowe Karcher zapewniają bezproblemową obsługę, zachowując jednocześnie wysoką efektywność codziennego czyszczenia. Dzięki tym urządzeniom, łatwością możemy wyszlifować posadzkę betonową, jak i wyczyścić wykładzinę tekstylną. Mocowanie szczotek jest niezwykle wytrzymałe, a ich wymianę przeprowadzić można bez konieczności użycia narzędzi.

W ofercie sklepu AAT RENKAR znaleźć można kluczowe modele szorowarek jednotarczowych Karcher. Różnią się one od siebie głównie rozmiarami, mocą silnika oraz naciskiem szczotki. Nasz sklep oferuje profesjonalne doradztwo oraz wsparcie techniczne. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Szorowarki jednotarczowe  | AAT Renkar Kraków

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło