Urządzenia wysokociśnieniowe

Nowoczesne rozwiązania technologiczne są wykorzystywane również w sprzątaniu i renowacji obiektów. Podstawowym celem takich prac jest usuwanie zanieczyszczeń, które często gromadziły się przez wiele lat. Zaschnięty brud czy substancje chemiczne są trudne do usunięcia, dlatego do zapewnienia dobrych efektów pracy stosuje się urządzenia wysokociśnieniowe. W naszej ofercie mamy dwa typy takich urządzeń – korzystające z zimnej lub podgrzewanej wody. Zarówno jedne, jak i drugie są niezwykle skuteczne, a wybór odpowiedniego modelu zależy od tego, jaki rodzaj zanieczyszczeń wymaga usunięcia.

Przemysłowe myjki ciśnieniowe Karcher wyrzucają strumień wody pod ciśnieniem do 150-200 bar. Dzięki temu usuwają nawet najtrudniejszy brud. Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody pozwalają na podniesienie jej temperatury nawet do 155 st. C. Specjalne lance umożliwiają sięganie na wysokość kilkunastu metrów. Dzięki temu mycie elewacji budynku jest łatwe i nie wymaga stosowania podnośnika. Przemysłowe myjki ciśnieniowe Karcher są przystosowane do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Firmom i instytucjom oferuje je również nasza wypożyczalnia Karcher w Krakowie.

Urządzenia wysokociśnieniowe 

There are 52 products.
na stronie

Pistolet do urządzeń profesjonalnych Karchera Pasuje do większości myjek typu HD/HDS  ze nowymi złączami Easy!Force

449,00 zł

Karcher Lanca 1050mm do profesjonalnych urządzeń Karchera. Lanca pasuje praktycznie do każdego urządzenia typu HD/HDS  ze nowymi złączami Easy Lock  Lanca bez dyszy - dysza jest dobierana osobno do wydatku i ciśnienia urządzenia

389,00 zł

Karcher dysza rotacyjna turbodysza do urządzeń profesjonalnych HD  Rozmiar 035  

240,00 zł

Karcher dysza rotacyjna turbodysza do urządzeń profesjonalnych HD  Rozmiar 040 

240,00 zł

Karcher dysza rotacyjna turbodysza do urządzeń profesjonalnych HD  Rozmiar 050 

240,00 zł

Karcher dysza rotacyjna turbodysza do urządzeń profesjonalnych HD  Rozmiar 055 

240,00 zł

Karcher dysza rotacyjna turbodysza do urządzeń profesjonalnych HD  Rozmiar 070/080

240,00 zł

Karcher Lanca 1050mm do profesjonalnych urządzeń Karchera. Lanca pasuje praktycznie do każdego urządzenia typu HD/HDS  ze starymi złączami M22  Lanca bez dyszy - dysza jest dobierana osobno do wydatku i ciśnienia urządzenia

189,00 zł

Pistolet do urządzeń profesjonalnych Karchera Pasuje do większości myjek typu HD/HDS  ze starymi złączami M22  Wąż przykręcany od spodu. 

344,00 zł

Pistolet do urządzeń profesjonalnych Karchera Pasuje do większości myjek typu HD/HDS  ze wtykiem fi 11mm Wąż przykręcany od spodu. 

295,00 zł

Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.

59,00 zł

PROMOCJA Kärcher Professional 360° Korzyści Urządzenie ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest wysoka mobilność i elastyczność. Może pracować w pozycji pionowej jak i poziomej.

5 424,30 zł
Showing 41 - 52 of 52 items