Czyszczenie powierzchni

Narzędzia Karcher do czyszczenia powierzchni

Karcher to znany niemiecki producent sprzętu do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Swoją popularność zawdzięcza głównie doskonałej jakości myjkom wysokociśnieniowym. Sprzęty firmy Karcher doceniane są na całym świecie – stosowane są zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i przez firmy potrzebujące dobrego sprzętu czyszczącego.

Oferta przyrządów czyszczących Karcher dostępna w naszym sklepie.

W naszym sklepie internetowym można zakupić różnorodne sprzęty i dodatki do urządzeń czyszczących, w tym m.in.:

Oferujemy miękkie szczotki do mycia powierzchni wrażliwych na zarysowania. Z ich pomocą można wyczyścić karoserię samochodu, meble – szczególnie te z błyszczącym wykończeniem – a nawet szkło. Szczotka będzie pasowała do kijów teleskopowych Karcher. W naszej ofercie znajdują się także szczotki do usuwania pajęczyn, na specjalnym, długim kiju pozwalającym na sięgnięcie do każdego, nawet najdalszego kąta. Szczotka ma wyprofilowaną główkę i długie włosie, dzięki któremu w łatwy sposób można usunąć pajęczyny zalegające na płaskich powierzchniach, jak ściany czy sufity.

Wśród mopów znaleźć można końcówkę mopa z mikrofibry dostosowaną do stelaży Karcher. Końcówka mocowana jest za pomocą firmowych pętli. Doskonale nadaje się do mycia twardych podłoży, posadzek z gresu, płytek, paneli czy zabezpieczonych przed wilgocią desek. Najlepiej sprawdza się na standardowych wykończeniach podłogowych, ale można ją wykorzystać również w przypadku bardzo sztywnych, ciasno plecionych tkanin i gładkich materiałów.

Kategoria narzędzi do czyszczenia powierzchni zapewnia także dostęp do takich dodatków, jak kije teleskopowe. Dostępne są w różnych rozmiarach (nawet do 400 cm długości) i będą pasowały przede wszystkim do zmywaków do okien i ściągaczek wody. Idealnie nadadzą się do mycia wysokich przeszkleń. Ponadto do kija można dokupić skrobaczkę do lodu oraz różne rodzaje końcówek szczotek.

Czyszczenie powierzchni - akcesoria Karcher | AAT Renkar Kraków

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło