Wózki

Czyszczenie i mycie różnych powierzchni na dużej przestrzeni wymaga użycia specjalistycznych środków i sprzętu. Jednocześnie w każdym miejscu niezbędne jest posiadanie odpowiedniego zapasu wody oraz rozcieńczonego środka, który będzie potrzebny do mycia płaskich powierzchni – podłóg oraz schodów. Aby usprawnić cały proces sprzątania, warto zaopatrzyć się w specjalistyczne wózki.

Wielofunkcyjne wózki do sprzątania Karcher

Kompaktowe, zaprojektowane z zachowaniem zasad ergonomiki użytkowej wózki do sprzątania oferowane przez cenionego producenta urządzeń i sprzętu Karcher, są idealne do czyszczenia obiektów, w których mamy do czynienia z dużymi powierzchniami o różnorodnym charakterze. Przykładami takich powierzchni są szkoły, instytucje publiczne, centra handlowe i placówki zdrowotne.

Warianty wózków do sprzątania Karcher

W zależności od potrzeb oraz ilości i rodzaju środków, jakie są nam niezbędne w trakcie przemieszczania się po obiekcie, można zdecydować się na różne konfiguracje wózków do sprzątania. W ofercie firmy Karcher znaleźć można:

- wózek Classic I – idealnie nadaje się do sprzątania codziennego mniejszych lub mniej eksploatowanych obiektów, posiadający podest jezdny, półkę oraz dwa czterolitrowe wiadra w kolorach niebieskim i czerwonym;

- wózek Classic II – doposażony w dwa wiadra o pojemności 15 litrów z prasami do mopów

- wózek Classic III – najbardziej rozbudowany, idealny do dużych obiektów, wysoce eksploatowanych, charakteryzujący się powiększoną strefą magazynową oraz zwiększoną do czterech ilością czterolitrowych wiader (w kolorach zgodnych z kodem kolorów)

Zalety wózków do sprzątania

Wózki do sprzątania Karcher wyróżniają się wysoka wytrzymałością i możliwością dowolnego konfigurowania sprzętu, jaki może być nim przewożony. Duża pojemność powierzchni, półek i wiader umożliwia zmagazynowane środków czyszczących na kilka procesów sprzątania. Solidna konstrukcja i zastosowane wysokiej jakości materiały sprawiają, że wózek nie ulega uszkodzeniom. Prace specjalistów zaowocowały wykonaniem sprzętu z dostosowaniem parametrów do fizjonomii człowieka, dzięki czemu praca nie wymaga wielkiego wysiłku. Wózki wyposażone są w ruchome kółka, dające możliwość swobodnego przemieszczania się z ciężkim sprzętem oraz łatwego manewrowania w skomplikowanych układach pomieszczeń.

Wózki z wiadrem Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło