Myjnie części

Profesjonalne myjnie części Karcher

Przedstawiamy profesjonalne myjnie do warsztatów pozwalające na szybkie i precyzyjne mycie części i elementów maszyn. W zależności od wymaganej wydajności i precyzji mycia proponowane są różne rozwiązania. Myjnie części Karcher są ekologiczne i bezpieczne w użytkowaniu oraz pozwalają na ograniczenie szkodliwych emisji do atmosfery i ścieków przemysłowych. W znacznym stopniu ograniczają ryzyka na stanowiskach pracy.

Ręczne myjnie części

Do pojedynczych części oraz podręcznego, szybkiego mycia proponowane są myjnie ręczne, pozwalające na ręczne dozowanie środków myjących na element. Medium podawane jest pod optymalnym ciśnieniem bezpośrednio na myte części, a dzięki zastosowaniu ergonomicznej wanny wokół stanowiska zachowana jest czystość. Zminimalizowane zostają ryzyka BHP związane z pracą, takie jak poślizgnięcie się na mokrej posadzce, oparzenia skóry etc. Myjka pracuje na środkach na bazie wody oraz substancji biologicznie czynnych, bezproblemowo usuwając emulsje i zanieczyszczenia organiczne.

Myjnie zautomatyzowane

Do precyzyjnego mycia o wysokiej skuteczności proponowane są myjnie zautomatyzowane, pracujące w obiegu zamkniętym. Polecane są zwłaszcza do warsztatów, gdzie myte są większe ilości elementów lub części mają większe gabaryty. Ergonomię pracy i trwałość urządzeń zapewniają przemyślane i bezpieczne rozwiązania technologiczne. Praca w obiegu zamkniętym oraz możliwość ustawienia własnych parametrów temperatury i czasu mycia pozwalają na oszczędności energii, wody, medium myjącego oraz czasu.

Myjnie części Karcher | AAT Renkar

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło